Projekty graficzne to temat szeroko pojęty, który znany jest klientom każdej firmy zajmującej się projektami
i produkcją reklam. Agencja reklamowa Runa z Łodzi działa w oparciu o szeroki wachlarz rozwiązań dla różnorodnych projektów graficznych. Jako specjaliści w kreowaniu wizerunku firm, zawsze staramy się dostosować ostateczną wizję reklamy do Waszych oczekiwań i dlatego posiadamy swoje zaplecze projektowe.

Pracownia Reklamy Runa bez problemu sprosta niemal każdemu zadaniu projektowemu wytyczonemu przez Was. Wykonamy projekt graficzny specjalnie dostosowany do oferty Waszej firmy. Będzie on nietuzinkowy lub minimalistyczny, lecz wyróżniający się spośród innych. Wykonany z wyjątkową dbałością o każdy detal, a co najważniejsze – klarowny w treści i czytelny w grafice. Zawsze staramy się, aby projekty służyły Wam do jak najlepszej prezentacji oferty. Wszystkie ich elementy są przez nas dobierane w taki sposób, aby każdy potencjalny klient od razu wiedział, że ma do czynienia z profesjonalistami. Ten efekt ma być od razu widoczny w wykreowanym pierwszym wrażeniu!

Jakie projekty możecie od nas otrzymać?

Mogą to być projekty graficzne na materiały drukowane, czy też zewnętrzna identyfikacja wizualna z uprzednio zaprojektowanym logo, które niczym wisienka na torcie sprawi, że Wasza oferta wyróżni się spośród wielu podobnych.

Każdy projekt graficzny: od identyfikacji zewnętrznej i wewnętrznej Waszych budynków, lokali, po niewielki projekt wizytówki – będą wykonane przez profesjonalistów, którzy nauczeni są nie tylko zasad kompozycji i barwy, ale również mają swój niebanalny gust i z pewnością wiedzą co robią.

projekty graficzne

Specjalnie dla Was, każdorazowo przygotowujemy ofertę indywidualnie dostosowaną do wymagań odnośnie danej grafiki reklamowej. Mamy szerokie kompetencje i doświadczenie w projektach graficznych reklam różnego formatu: wielkoformatowych bannerów, reklam świetlnych, jak również ulotek, broszur i wszelkiego rodzaju grafiki użytkowej.

Profesjonalnie prezentujemy nasze projekty

Waszą wygodą jest odpowiednia, profesjonalna prezentacja projektu. Nawet najbardziej skomplikowane rozwiązania staną się jasne poprzez utrzymanie odpowiedniego poziomu prezentacji projektów przez nasz dział graficzny.

Wszystko to dla Waszej wygody. Nie musicie nadwyrężać się w próbach wyobrażenia sobie końcowego efektu.
Temu celowi służą wykonywane przez nas różnorodne warianty dla podanej specyfikacji.
W zależności od potrzeb tworzymy wizualizacje gotowych produktów wraz z opisami materiałów, które mają posłużyć do produkcji reklamy.

Spotkania zacieśniają współpracę

otwarte, agencja reklamowa

Nie wiecie czego od nas oczekiwać lub jakie projekty graficzne będą najlepsze dla Waszej oferty? Zachęcamy zatem do spotkania w naszym biurze pod adresem Wólczańska 147a, lok. 1U w Łodzi. W trakcie rozmów pochwalimy się niebanalnymi realizacjami, rozszerzonym portfolio, które przekona Państwa do naszej wyjątkowej oferty. W czasie spotkania rozjaśniamy również wiele wątpliwości i z pewnością rozpoczniemy lekką i przyjemną współpracę.