Najnowszą realizacją Pracowni Reklamy Runa jest stworzenie logo oraz reklama zewnętrzna dla sklepu z obuwiem w C.H. „Ptak” w Rzgowie. Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat naszej przygody z Schulz Shoes Collection.

Reklama zewnętrzna i pomysł na jej projekt rozpoczął się od indywidualnie zaprojektowanych wizytówek.
Miały być szykowne, a większą część ich powierzchni stanowić miały zdjęcia obuwia zakładanego przez kobietę i mężczyznę. Następnie przekonaliśmy właścicieli sklepu do stworzenia jego nazwy i logotypu wraz z księgą znaku, na podstawie czego udałoby się następnie zaplanować dalszą promocję sklepu, pod postacią reklamy zewnętrznej lub w środkach masowego przekazu.

Reklama zewnętrzna, której trzon stanowi logo

Decydując się na stworzenie swojego wizerunku, którego emanacją będzie reklama zewnętrzna, właściciele chcieli aby projekt nowego logo scalał w sobie wszystkie cechy wygodnej i szykownej kolekcji obuwia, a wszystkie elementy reklamy przyciągały wzrok klienta, którego oczekiwania zostaną z pewnością spełnione. Wszystko to zostało spisane w księdze znaku. Potencjalny klient miałby zostać uwiedziony jego kształtami, a następnie zaintrygowany jaką kolekcję obuwia skrywa za sobą jego nazwa. W stworzonym logo, pod postacią ozdobnego symbolu zawarte jest nazwisko właścicieli, a pod postacią eleganckiej i budzącej sobą skojarzenia ze światem mody – sygnatury – zawarliśmy informację na temat charakteru sklepu.
Dodaliśmy od siebie kilka propozycji przykładowej reklamy z przykładowym umieszczeniem logotypu na różnego rodzaju reklamie. Zadziałało to w inspirujący sposób.

Cała reklama zewnętrzna i jej realizacja została rozplanowana na witrynach oraz we wnętrzu. Całość realizacji opiera się o wydruk materiałów reklamowych, oklejanie witryn oraz odpowiednie wykorzystanie wszystkich elementów identyfikacji wizualnej we wnętrzu sklepu. Tego typu podejście zawsze pomaga w wyklarowaniu ostatecznej wizji reklamy. Decyzja okazała się być trafną. Potwierdzają to opinie klientów, których liczne odwiedziny są obecnie na porządku dziennym.

Zaproponowanym przez nas dodatkiem stał się obraz buta zawartego w wielkomiejskiej weducie w postaci Canvasu, który w elegancki sposób dopełnia kolorystycznie cała kompozycję wnętrza.

W efekcie zarówno Klienci jak i Pracownia Reklamy Runa, są bardzo zadowoleni z całokształtu udanej realizacji, która uwzględnia w sobie wszystkie elementy zaproponowanej identyfikacji wizualnej.