Chcesz być widoczny z daleka?

Może niekoniecznie sam/a lubisz świecić jasno jak gwiazda, ale na pewno chcesz, aby siedziba Twojej firmy była widoczna z daleka. Najlepszym wyjściem będzie stworzenie dla niej reklamy świetlnej. Tego typu reklama jest znana już od dawna, wiemy również, że jest bardzo skuteczna.
Technologia idzie do przodu, dzięki postępowi możliwe jest osiąganie coraz lepszych efektów.
Załóżmy, że szukasz salonu fryzjerskiego. Idziesz po chodniku, nie rozglądasz się specjalnie wokoło, nagle dostrzegasz reklamę ze świetnym podświetlanym kasetonem, neonem itd.; prawda,że nawet nie zauważyłeś, że zaraz obok był kolejny salon? Nic dziwnego, jego właściciele nie zainwestowali w reklamę świetlną.

Dlaczego reklama świetlna?

„Nie odkryję Ameryki” jeśli powiem, że zostaliśmy stworzeni jako wzrokowcy. Lubimy rzeczy mocne i wyraźne, przyciągające wzrok. Świetnym rozwiązaniem dla naszej firmy będzie reklama świetlna, która będzie estetyczna, nowoczesna, a jednocześnie funkcjonalna. Dlaczego warto wybrać reklamę świetlną?
świetnie sprawdzi się w każdych warunkach, w środku, na zewnątrz,
przyciągnie wzrokiem potencjalnego klienta,
jest świetnym nośnikiem informacji,
będzie dobrze widoczna zarówno w dzień jak i w nocy,
jest estetyczna,
pozwala oświetlić najważniejsze elementy grafiki,
działa na nasze zmysły, przyciąga uwagę,
jest bardzo trwała,
skutecznie wskaże drogę Twojemu klientowi,
jest świetną inwestycją długoterminową,
pozwoli zbudować świadomość Twojej marki

Runa Pracownia Reklamy zna się na tym co robi. Jak to mówią „Będzie Pan/Pani zadowolony/a”.

Serio!

W Twojej głowie zaczyna świtać pomysł na reklamę Twojej firmy. Chcesz dowiedzieć się więcej?Przedstawię Ci jedną z nowości

KASETON Z EFEKTEM HALO

Zastanawiasz się czym różni się od zwykłego kasetonu reklamowego?

Na czym polega efekt WOW?

Litery w napisie lub w logo są podświetlane od tyłu w kierunku ściany. Tworzy się wokół nich swego rodzaju świetlista aureola. Brzmi fajnie, prawda?
Efekt halo najlepiej będzie wyglądał na czarnych lub ciemnych elementach. Niezależnie od pierwotnego koloru w nocy napisy będą czarne. Wszystko będzie wyglądać wyraźnie, efektownie, a jednocześnie delikatnie i nienachalnie. Treść będzie wyraźna, przyciągnie wzrok, ale na pewno nikogo nie oślepi. Dużą zaletą jest również trwałość na warunki atmosferyczne. Logo i napisy z efektem halo będą stanowiły spójną całość z budynkiem. Kaseton z efektem halo równie atrakcyjnie będzie wyglądać wewnątrz. Pomoże zbudować charakter wnętrza.
Tego typu reklama świetlna pozwoli klientom łatwo trafić do siedziby Twojej firmy. Podniesie również jej prestiż. Jeśli chcesz, aby była dobrze wykonana Runa Pracownia Reklamy chętnie się tym zajmie.

Dasz się namówić na coś dobrego?