Oklejenie auta czyli reklama na samochodzie jest świetnym rozwiązaniem jako promocja Twojej firmy, w ten sposób szybko i efektownie zmienisz wygląd swojego samochodu. Folia jest trwałym rozwiązaniem, nie zniszczy karoserii Twojego samochodu, może też go uchronić od drobnych uszkodzeń mechanicznych.

Reklama na samochodzie dostosowana do wymagań klienta

Każdy projekt reklamy na samochodzie jest „szyty na miarę”. Agencja Reklamowa Runa dostosowuje go do potrzeb i wymagań klienta. Nie ogranicza nas niemalże nic. Możemy wykonać oklejenie zarówno w kolorach delikatnych, stonowanych jak i opalizujących i „mocnych”.
Całkowite oklejenie folią samochodu może stanowić doskonałą alternatywę dla kosztownej zmiany lakieru, która dodatkowo jest nieodwracalna. Rozwiązanie to pozwoli ochronić karoserię Twojego samochodu przed czynnikami zewnętrznymi. Przy realizacji projektu dbamy o każdy najmniejszy szczegół, oklejenie zostanie wykonane tak by nie zaburzyć poczucia estetyki.
Agencja reklamy Runa we wszystkim doradzi i zrealizuje projekt od „a do z”.

Mamy na to prosty sposób…

Car wrapping czyli oklejanie samochodów folią. W tej chwili bardzo modne stało się oklejanie samochodów różnego rodzaju foliami. Pozwala to na wyróżnienie samochodu spośród tysięcy innych. Możemy to zrobić za pomocą różnego rodzaju folii, w dowolnej kolorystyce. Nie musimy się ograniczać co do typu samochodu, mogą to być zarówno auta osobowe, dostawcze, ale również samochody ciężarowe. Oklejenie wykonamy profesjonalnie, stworzymy indywidualny projekt dostosowany specjalnie do potrzeb klienta.

Jesteśmy najlepsi w tym co robimy.

Do naszych projektów używamy materiałów doskonałej jakości. Agencja reklamowa Runa sprosta wymaganiom każdego, nawet najbardziej wyszukanego gustu. Car wrapping stał się obecnie bardzo skutecznym narzędziem marketingowym. Przewagą takiej reklamy jest jej mobilność, samochód może się przecież znaleźć niemal w dowolnym miejscu. Oklejenie samochodu może pomóc Ci budować swoją markę. Pracownia reklamy Runa usługę wykonuje kompleksowo. Możemy okleić całą powierzchnię samochodu jak i jego wybrane elementy. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Zapraszamy do naszego biura, w miłej atmosferze ustalimy szczegóły projektu. Agencja reklamowa Runa, z Łodzi zaprasza do współpracy.