Projektowanie graficzne naklejek świątecznych czyli dekoracja szyb w święta


Projektowanie graficzne naklejek świątecznych to dobry pomysł, gdy już myślimy o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia, wtedy często oprócz gruntownych porządków i robienia świątecznych zakupów, pragniemy także ukazać nasz świąteczny nastrój poprzez różnorodne dekoracje. Mogą służyć temu wyjątkowe i ładne naklejki z zadrukowanych lub wyciętych kształtów do umieszczenia na szyby okien.
Podkreślą one zarówno Twoją wewnętrzną, jak i zewnętrzną dekorację oraz sprawią, że zrobi naprawdę przytulnie.

Popraw sobie humor


Naklejki na szybach z różnymi zabawnymi lub eleganckimi wzorami z pewnością urozmaicą Państwa nastrój świąteczny.
Humor i dobry nastrój to podstawa, na licach waszej rodziny i przyjaciół zagoszczą szczere uśmiechy gdy zdecydujecie się Państwo na dekorację tego tupu, a z pewnością będzie to miało wpływ na rodzinną atmosferę.

Wysoka jakość i niska cena


Jako agencja reklamowa posiadamy dla Państwa wyjątkową ofertę cenową już od 9,90 PLN za sztukę. Przygotowanie naklejki gotowe do zamontowania na foliach zadrukowanych w dobrej rozdzielczości lub obranych skrupulatnie po nacięciu w różne wzory stanowi wysokiej jakości dekorację, łatwą w montażu i późniejszym demontażu. Mogą również zamówić Państwo u nas usługę przyklejania, jeżeli nie macie Państwo na to czasu. Możecie również poprosić nas o przesłanie instrukcji montażu na podany adres e-mail lub facebooka, razem z filmikiem instruktażowym dla każdego rodzaju naklejki.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia! Życzy zespół Pracowni Reklamy Runa

P.S. Odwiedź również link do fanpage na facebook.