Dlaczego warto okleić witryny?

 

Niezależnie od tego w jakiej branży działamy potrzebujemy reklamy. Warto więc, aby była skuteczna. Zazwyczaj konkurencja jest duża, chcemy więc się wyróżnić. Oklejanie witryn w swoim lokalu jest ważnym krokiem z punktu widzenia marketingu. Każdy przechodzień może się stać potencjalnie naszym klientem, wystarczy, aby ciekawie oklejona witryna przyciągnęła jego wzrok i zachęciła go do wejścia do środka.

 

Jakie folie mamy do dyspozycji jeśli chodzi o oklejanie witryn ?

 

Do najpopularniejszych typów folii należą:

1. One Way Vision,

2. Monomeryczna,

3. Mleczna (mrożona),

4. Ploterowa,

5. Adhezyjna (bezklejowa)

 

One Way Vision, znana w skrócie jako folia OWV. Folia ta posiada perforowaną powierzchnię z równomiernie rozmieszczonymi otworami. Idealnie nadaje się do oklejania witryn. Można na niej nadrukować dowolną grafikę, również pełnobarwne zdjęcie. Dzięki swoim właściwościom osoby znajdujące się wewnątrz budynku mogą swobodnie widzieć co się dzieje na zewnątrz. Folia lekko przyciemnia wnętrze, co sprawdza się zwłaszcza w porze letniej. Z zewnątrz widać tylko umieszczoną na niej grafikę. Dodatkowo folię można zabezpieczyć za pomocą laminatu.

Folia monomeryczna, zwana również folią okienną pełną. Możemy liczyć na to, że grafiki na niej drukowane będą posiadały pełną gamę kolorystyczną, wraz z przejściami kolorów. Przy tym ten typ folii jest bardzo odporny na działanie warunków atmosferycznych, takich jak np. woda, promieniowanie UV.

Folia mleczna (mrożona), zwana jest również potocznie mrożonką. Daje efekt mrożonego szkła, mlecznej szyby. Można w niej wycinać kształty, napisy, loga. Po naklejeniu nadaje szybom bardzo estetycznego wyglądu. Świetnie nadaje się do oklejania szyb w gabinetach dentystycznych, lekarskich, kosmetycznych.

Folia ploterowa jest to rodzaj kolorowej folii samoprzylepnej, która doskonale nadaje się do wycinania prostych grafik oraz napisów.

Folia adhezyjna mimo że nie posiada kleju idealnie trzyma się powierzchni płaskich, takich jak np. szklane witryny. Folie są odporne na promienie UV, nadają się do wielokrotnego użytku. Idealnie nadają się do oklejania powierzchni wewnątrz np. galerii handlowych. Bezproblemowo można je usunąć w każdej chwili.

 

Potrzebujesz skutecznej i estetycznej reklamy? Wybierz Pracownię Reklamy Runa

 

W Pracowni Reklamy Runa możesz liczyć na indywidualne podejście. Dla nas nie liczy się ilość, ale jakość. Wiemy jak istotne dla reklamy jest oklejanie witryn. Każde zlecenie realizujemy od „A do Z”. Dla naszych klientów wykonujemy w pełni spersonalizowany projekt, a następnie nasi aplikatorzy skrupulatnie go realizują. Używamy najlepszej jakości materiałów. Możesz liczyć na to, że nasze realizacje są trwałe i porządnie wykonane. Lubimy to co robimy, a najbardziej lubimy momenty, gdy klient mówi nam, że jest w pełni zadowolony. To daje nam satysfakcję z naszej pracy. Chcesz się przekonać co potrafimy?

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście w naszym biurze. Każdy jest u nas mile widziany. Przy aromatycznej kawie lub ciepłej herbacie omówimy szczegóły projektu.

Pracownia Reklamy Runa serdecznie zaprasza do współpracy.