Oklejanie witryn. Dlaczego warto?

Nie od dziś wiadomo, że człowiek jest wzrokowcem. Tak zostaliśmy stworzeni i nie ma żadnego „ale”…
Dlaczego więc tego nie wykorzystać?
Dobrze wykonane oklejanie witryny to gwarancja sukcesu. Dobierając odpowiedni motyw i materiały jesteśmy w stanie wzrokowo przyciągnąć każdego klienta. Będziemy też rozpoznawalni spośród setek takich samych, nudnych witryn. Grunt to wyróżnić się. Więc do dzieła.
Pomysł i projekt to połowa sukcesu, drugą zaś jego połową jest dobór odpowiednich materiałów.

Dobór odpowiedniego materiału

Jak dobrać odpowiedni materiał? Wystarczy zadać sobie pytanie jakiego efektu i trwałości oczekujemy. Na rynku występuje wiele rodzajów folii, którą możemy wykorzystać do oklejania witryny. Jak więc wybrać najlepszą? Na szczęście jesteśmy my, znamy się na tym co robimy.
Chętnie podpowiemy jakiego materiału trzeba użyć, stworzymy projekt i zrealizujemy go. Pracownia Reklamy Runa, na nas można liczyć. Wszystko to w atrakcyjnej cenie. Czy może być lepiej?

Jakie folie polecamy?

Osobiście największe zaufanie mamy do firm Avery, 3m i Oracal. Postaram się pokrótce scharakteryzować ich kilka, a także jakiej trwałości możemy od nich oczekiwać.
Zacznę od pierwszej z nich:
Avery Dennison Window Films – folia do dekoracji szkła jest to polimerowa folia samoprzylepna przeznaczona do dekoracji szkła. Występuje w wersji Crystal Glass o srebrnym odcieniu i powoduje efekt oszronionej szyby oraz w wersji Dusted Glass o mlecznym odcieniu, która powoduje efekt przydymionej (piaskowanej) szyby. Wyróżnia ją duża trwałość: wewnątrz 9 lat, a na zewnątrz 5 lat.
Avery Dennison 900 Super Cast- najwyższej klasy wylewana folia ploterowa, przeznaczona na duże projekty graficzne. Trwałość – biały/czarny 12 lat, transparent/kolory 10 lat, metaliki 6 lat. Występuje aż w tysiącu kolorów.
Avery Dennison 500 Event Film (Matt/Gloss)-kalandrowana, monomeryczna folia PCV o grubości 70 mikronów przeznaczona do krótko i średniookresowej grafiki reklamowej. Kolorowe folie serii 500 to folie ploterowe dostępne w 48 kolorach w wersji mat i połysk. Trwałość folii Avery 500 wynosi 5 lat dla folii białej i czarnej, 4 lata dla folii kolorowych i 2 lata dla folii metalicznych.

3M™ FASARA™ FOLIE DO DEKORACJI SZKŁA-najwyższej jakości trwałe folie poliestrowe o matowej powierzchni z fabrycznie zadrukowanym wzorem. Dostępne w ponad 50 różnych wzorach.
Oracal folia transparentna seria 8300 to stabilizowana UV, przeźroczysta, barwna, specjalna folia PVC o powierzchni z połyskiem.

Oracal folia translusentna seria 8500 to półprzeźroczysta, specjalna folia PVC o równomiernym zabarwieniu przy świetle odbitym i przechodzącym.

Runa Pracownia Reklamy, dlaczego my?

Zastanawiasz się pewnie dlaczego spośród wielu firm wybrać właśnie nas? Odpowiedź jest bardzo prosta, znamy się na tym co robimy, a w naszą pracę wkładamy całe serce. Długo można wymieniać nazwy folii, firmy, ich zastosowanie, ale sam nie musisz się na tym znać. Od tego masz nas. Doradzimy, stworzymy świetny projekt, zrealizujemy go, a przy okazji można się z nami napić pysznej kawy. Jesteśmy młodzi i otwarci na nowości. Nie boimy się wyzwań. Więc jeśli chcesz, aby oklejenie witryny spełniło Twoje oczekiwania śmiało zgłoś się do nas.