Zastosowanie kasetonów reklamowych

W dzisiejszych czasach, aby reklama była skuteczna, musi się ona dodatkowo wyróżniać na tle tysiąca innych. Wybierać można między różnymi formami, nośnikami i stylami, warto więc poświęcić trochę czasu, aby zdecydować się na najlepsze rozwiązanie.
Najczęściej stosowanym nośnikiem reklam są nieustająco wszelkiego rodzaju szyldy i tablice. Wśród nich najpopularniejsze są kasetony reklamowe, które przy relatywnie niewielkim koszcie dają sporą gamę ciekawych rozwiązań. Mogą być wykonane z aluminium lub z plexi, być różnych rozmiarów i kształtów, jedno lub dwustronne. Lico może być na wsuniętym w profile podłożu sztywnym lub też tekstylne, napięte w odpowiedni sposób na specjalne profile.

Zalety rozwiązania

Kasetony są znacznie lepiej widoczne niż standardowe bannery, mogą być montowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Dzięki zastosowaniu podświetlenia są one doskonale widoczne nie tylko w dzień ale także, a może przede wszystkim, w nocy. Ponadto zastosowanie nowoczesnych rozwiązań sprawia, iż omawiana forma reklamy zyskuje na atrakcyjności. Dzięki swoim specyficznym cechom mogą być one niemal idealnie dostosowane do potrzeb zamawiającego, spełniając tym samym określone funkcje i wkomponowując się dokładnie w wyznaczone miejsce. Obecnie na rynku dostępne są zarówno modele całkowicie płaskie, jak i przestrzenne 3D.

Tanie i skuteczne

Dzięki zastosowaniu technologii LED, kasetony są dosyć trwałe a przy tym relatywnie tanie. Połączenie różnego rodzaju tworzyw, np. plexi i folii samoprzylepnej, daje znakomite rezultaty nawet w zanieczyszczonym środowisku, sprawiając, że kaseton będzie wyglądał zawsze czysto i świeżo. Odpowiednia technika produkcji i montażu zapewnia wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne. Kasetony reklamowe dają niewątpliwie szeroką gamę spersonalizowanych rozwiązań, umożliwiając stworzenie specyficznej i niepowtarzalnej reklamy, która będzie zachęcać przez całą dobę, o każdej porze roku, niezależnie od pogody i innych czynników zewnętrznych.