Logo- to właśnie ono reprezentuje Twoją markę!

Zatem co decyduje o tym, że to właśnie Twoją firmę wybrał Klient?

Pierwsze wrażenie robi się tylko raz!

Oczywiście rzut oka na logo, które w dzisiejszych czasach zawładnęło przestrzeń publiczną. Znajduje się ono na wizytówkach, ulotkach, banerach, plakatach i stronach internetowych. To ono odpowiada za przyciąganie uwagi potencjalnych Klientów i opowiada historię Twojej marki, gdy Ty wykonujesz inne zajęcia. W ułamku sekundy ważą się losy Twojej firmy. Czy Klient zapamięta Twoje logo? Pracownia Reklamy Runa gwarantuje stworzenie perfekcyjnego logo, które będzie pracować dla Twojego przedsiębiorstwa równie dobrze, co Ty!

Trochę teorii

Zacznijmy od profesjonalnej definicji, czym właściwie jest logo. Jest ono symbolem graficznym przedsiębiorstwa. Ma za zadania przedstawiać, z czym dana firma jest związana i jaki jest zakres jej działalności. Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że logo jest pierwszym i najważniejszym czynnikiem budującym tożsamość Twojej działalności gospodarczej. Jest najważniejsze podczas pierwszego kontaktu z nowym Klientem! Jego zadaniem jest również przynoszenie zysków dla Twojej firmy.
Można wyróżnić dwa główne rodzaje logo:
Znak słowny- jest to ułożenie liter bądź cyfr w sukcesywny sposób
Znak graficzny- przedstawienie nazwy firmy przy pomocy elementów graficznych.
Pracownia Reklamy Runa łączy ze sobą dwie powyższe możliwości, aby uzyskać perfekcyjnie oddziałujące na wyobraźnię logo.

Jak w praktyce wygląda tworzenie logo przez grafików Pracowni Reklamy Runa?

Po pierwsze, musimy zapoznać się i zrozumieć zakres działalności danego przedsiębiorstwa. Na tym etapie musimy także rozeznać się w kręgu konkurencyjnych firm i poznać grupę docelowych odbiorców logo firmy. Naszym nadrzędnym celem jest pokazanie, przy pomocy grafiki głównych założeń Twojej marki.
Kolejnym krokiem jest szkicowanie, łączenie ze sobą znaków i liter, sprawdzanie jak ze sobą funkcjonują. Powstaje wiele wariantów logo, zanim zostanie stworzone to jedyne i niepowtarzalne. Nie używamy gotowych grafik!
Następnie pora na digitalizację szkiców i doprecyzowanie elementów.
Gdy mamy już gotowe logo, naszym sposobem na sprawdzenie czy ono zafunkcjonuje, jest przedstawienie go przez 2- 3 sekundy osobom postronnym. Już po takim czasie powinno ono zostać zapamiętane przez odbiorców i kojarzone z daną marką. Jeżeli konotacje są zgodne z działalnością Twojej firmy jesteśmy przekonani o trafnym logo.

Specjalizujemy się w tworzeniu identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa „od A do Z”

Wszystkie zlecenia realizowane są indywidualnie, wręcz szyte na miarę. Od Pracowni Reklamy Runa otrzymasz dopasowane do Twoich potrzeb i oczekiwań rozwiązania, które pomogą Ci wprowadzić markę na rynek. Realizujemy projekty na terenie całego kraju. W planach mamy również ekspansję rynku niemieckiego.
Zaciekawiła Cię nasza oferta? Masz jakieś pytania?
Zapraszamy do naszego biura przy ulicy Wólczańskiej 147A/1U lub do kontaktu telefonicznego pod numerem 575-301-101.